NEDEN MAXLINES?

proaktif Proaktiftir Tüm sektörlerde tedarik zinciri yönetiminde bulunmuş tecrübeli yönetim kadrosu ve çalışanlarıyla,’yeni nesil lojistik’ anlayışı ışığında müşterilerine hizmet veren Maksimum Lojistik,süreç ve sistemleri daima araştıran proaktif bir bakış açısına sahiptir.


egitim Eğitime önem verir, kendini geliştirir  Firmamız ; konusunda uzman kişilerden oluşturduğu ekipleri ile teknolojik gelişmelere ve işinin gereklerine uygun olan eğitimler düzenler. Maviyaka çalışanlarına,haftalık bazda birer saat üzerinden bir haftanın değerlendirmesi ve operasyonel yenilikleri de  kapsayan eğitimler sağlarken,bu sayede kalitesini arttırır..Ayrıca getirilen yeni yazılımsal süreçler ve haftanın değerlendirilmesiyle birlikte minimum hatayı yakalar.Beyaz yaka çalışanlarına ise insan kaynakları yönetimiyle,kariyer planlaması yaparak,gelişimlerini  sağlayan  eğitimleri gerçekleştirir.


gercek Gerçek ve Etkin Çözüm Süreçleri Oluşturur “MAKSİMUM HIZ MAKSİMUM VERİM” sloganıyla yürüdüğü yolda’’ optimum maliyet’’ ve’’ artan müşteri memnuniyetini’’ ilke edinen hizmet anlayışıyla,müşterilerine benzersiz,gerçekçi ve etkin çözüm süreçleri sağlar.


muhendislik Deneyimlerini Mühendislik ile birleştirir / Deneyim,Tecrübe ve Mühendisliğin Buluştuğu Nokta
Uzun senelerdir sektörün içerisinde bulunan ve tüm tedarik zincirleri yönetiminde görev almış kadrosu ve tecrübeli çalışanlarıyla birlikte süreç analizlerini yaparak, iş ortaklarına gerçek ve etkin projeler sunar.


yalin


verimlilik Verimliliğinizi Arttırır
Maliyetleri düşürmeyi,yüksek kalite hizmet vermeyi ve süreç analizleri yaparak devamlılık sağlayan benzersiz bir tedarik zinciri yönetimi sunmayı hedefleyen Maksimum Lojistik, yalın üretim  anlayışıyla ve bu konuda eğitimli kadrosuyla bu hizmeti gerçekleştirmektedir.


optimum

Optimum Maaliyet Sağlar
Maksimum Lojistik, ‘ihtiyaca yönelik’ projeler geliştirerek, müşterilerin lojistik maliyetlerden tasarruf   etmesini sağlamaktadır.  Dağıtım  merkezlerinde’’ depolama’’ ve’’ sevkiyat’’ hizmetleri gerçekleştiren Maksimum Lojistik,müşterilerden aldığı bilgiler ışığında kendi süreçlerinde analizler yaparak optimum maliyeti sağlar.

 


olcumler

 

Ölçümler
Maksimum verime ulaşmayı ilke edinen Maxlines, sistemlerin ölçülebilirliğine gereken önemi vermiştir.Maxlines’ta tüm iş süreçleri ölçülebilir ve takip edilebilir durumdadır. Maxlines, iş geliştirme ve verimliliği arttırma amacıyla süreç analizlerini ve iş ölçümlerini gerçekleştirir.